Здравейте, ще се радваме да се регистрирате във форума. Така ще може да го разгледате целия, да прочетете фен превода и много други.

Mythical World Of Vampires Administrators
Габи и Ели

ИндексПреводРегистрирайте сеВход
Latest topics
» krasy (Users)
8/23/2011, 20:46 by

» Джейс или Алек?
4/21/2011, 15:04 by

» Здравейте и от мен,Beta
4/14/2011, 00:43 by

» Cassandra Clare - City of Glass/Касандра Клеър - Град от Стъкло (книга 3)
4/8/2011, 04:13 by

» Cassandra Clare - City of Ashes/Касандра Клеър - Град от Пепел (книга 2)
4/8/2011, 04:11 by

» Cassandra Clare - City of Bones/Касандра Клеър - Град от Кости (книга 1)
4/8/2011, 04:09 by

» Ники Рийд
4/8/2011, 04:06 by

» Кристен Стюарт
4/8/2011, 04:04 by

» Тейлър Лаутнър
4/8/2011, 04:02 by

» Ашли Грийн
4/8/2011, 04:00 by

free online dating siteБезплатен Брояч

Share | 

SuperWesye

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
SuperWesye
Translator
Translator

Брой мнения : 97
Местожителство : Циркът на прокълнатите ^^

ПисанеЗаглавие: SuperWesye   8/31/2010, 23:43

Hi,hi everyone! Big Smiley
Аз съм Весела,на 13 и половина.Зодия Козирог съм и живея в Пловдив.Косата ми е светло кестенява,а очите светло кафяви.Мдаа,имам си едно влечуго на 9 години,казва се Тодор и обожава да ме тормози. Big Smiley И котарак си имам,на 6 години е вече,баща ми го кръсти Светльо |-( (rofl) Любими певци или групи нямам,защото всичко бързо ми омръзва. Big Smiley Любимата ми песен е Skillet - Never Surrender от албума Awake. ( което ми напомня да взема да си я пусна,че от вчера не съм я слушала. Big Smiley ) Big Smiley Любими поредици книги - Академия за вампири,Дневниците на вампира,Вампирски целувки и книгите за Анита Блейк.Нямам любим филм.Любим актьор - Ian Somerhalder Heart Big Smiley , актриса - нямам. Обожавам животни и понеже наистина не знам каква искам да стана ще кажа ветеринар. Big Smiley Хобито ми е да си тормозя нежния мозък със книги и да се заяждам с хората. Big Smiley Девиза ми е "Аз действам." Любимите ми цветове са черен и лилав,любимото ми число - 2,а любимият месец - април.Искам да се преместя да живея в Ямбол,където живее най-добрата ми приятелка,но нямам възможност,понеже съм на една слюнка живот. Big Smiley Какво искам да променя в сайта ли? Искам да променя картинките,които отбелязват на темите Има/Няма нови мнения/Заключена тема и картинката на Who is online. Big Smiley

Та,ако имате въпроси - питайте. Big Smiley
Върнете се в началото Go down
_eLi_
Administrator
Administrator

Брой мнения : 1562
Местожителство : UK

ПисанеЗаглавие: Re: SuperWesye   9/1/2010, 00:54

Добре дошла, а за картинките все още не сме измислили какви да сложим Big Smiley

Идва момент в който просто обичаш накой. Не защото е добър или лош или нещо друго. Просто го обичаш. Не означава, че ще бъдете заедно завинаги. Не означва, че няма да се нараните. Просто означава, че го обичаш. Понякога въпреки това което е, а понакога въпреки това което не е. И ти знаеш, че те обича заради това, което си или въпреки него. Анита Блейк, Incubus Dreams
http://vampireworld.forum-motion.net
Lady_Mi
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 419
Местожителство : Там, където съм...

ПисанеЗаглавие: Re: SuperWesye   9/1/2010, 04:22

Здравей и добре дошла.
http://thevampirediaries-bg.forum-motion.net/
Sponsored content